Kto sme

Holdingová spoločnosť International BEZ Group (IBG), so sídlom v Bratislave, je významným výrobným uzlom v oblasti transformátorov v strednej Európe. Spoločnosť kombinuje pôsobivé množstvo poznatkov o transformátoroch a odbornosť jedných z najviac rešpektovaných a renomovaných európskych výrobcov distribučných a výkonových transformátorov do jednej skupiny.

Spoločnosti patriace do holdingu IBG sú:

BEZ TRANSFORMÁTORY v Bratislave (tu zistíte viac)

ETD TRANSFORMÁTORY v Plzni (tu zistíte viac)

ESB Elektrické stroje v Brne (tu zistíte viac)

Organizačná štruktúra

História

Holdingová spoločnosť International BEZ Group bola založená v roku 1995. V roku 2005 bola premenovaná do súčasnej podoby, aby pod jednou strechou združila 3 spoločnosti pôsobiace v segmente výroby a opráv transformátorov.

Prvou spoločnosťou, ktorá sa v roku 1997 stala súčasťou holdingu, bola BEZ TRANSFORMÁTORY, a.s., slovenský výrobca distribučných transformátorov. História BEZ Transformátory sa začala písať pred viac ako 100 rokmi. Výroba v Bratislavskej továrni sa začala už v roku 1902.

V roku 2004 sa stala súčasťou holdingu česká spoločnosť ETD TRANSFORMÁTORY, a.s., výrobca výkonových transformátorov. Týmto krokom sa rozšírilo portfólio celej skupiny, ktoré pokrýva potreby celej distribučnej a prenosovej siete. ETD zahájila produkciu už v roku 1921.

Najväčšia česká opravárenská spoločnosť v oblasti transformátorov, ESB Elektrické stroje, a.s., sa stala súčasťou holdingu v roku 2008. História ESB siaha až do roku 1952.

Pracovné príležitosti

V tomto momente žiaľ nemáme voľné pracovné pozície. Napriek tomu budeme radi, ak nám pošlete Váš životopis. Váš záujem budeme evidovať a v prípade voľnej pozície Vás môžeme kontaktovať.